Strzałka

Wydarzenia

Ruch to zdrowie - Plastyczne warsztaty profilaktyczno – twórcze

Plastyczne warsztaty profilaktyczno – twórcze dla dzieci i młodzieży pt. Ruch to zdrowie – przestrzenne ilustracje zabaw na świeżym powietrzu

Jak co roku Galeria Sztuki Współczesnej - we współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia Publicznego Urzędu Miasta Włocławek – organizuje podczas wakacji plastyczne warsztaty profilaktyczno – twórcze dla dzieci i młodzieży z terenu Włocławka.

W tym roku zajęcia będą odbywać się pod hasłem „Ruch to zdrowie”. Uczestnicy warsztatów wykonają przestrzenne ilustracje zabaw na świeżym powietrzu – przedstawienia postaci podczas zabaw i ćwiczeń gimnastycznych. Do udziału zostali zaproszeni uczestnicy półkolonii ze szkół podstawowych i świetlic środowiskowych. Zajęcia będą odbywać się w okresie od 25 czerwca do 20 lipca.


Zadanie realizowane na zlecenie Gminy Miasta Włocławek w ramach realizacji Miejskiego Programu profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2018.


Pozostałe

Galeria jest instytucją kultury finansowaną przez Urząd Miasta Włocławka

H O N O R U J E M Y
aidia multimedia agencja interaktywna
Galeria Sztuki Współczesnej na facebook
© 2019 Galeria Sztuki Współczesnej

Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym, informujemy, że nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. ciasteczek. Przeczytaj więcej.