Strzałka

Wydarzenia

SZTUKA ZAMIAST... 2022 Papier i dizajn
Galeria w październiku i w listopadzie realizuje kolejny projekt plastycznych warsztatów profilaktyczno – twórczych pt. Sztuka zamiast...
Celem projektu jest edukacja oraz kształtowanie postaw przez sztukę i twórcze działania. Zajęcia kierujemy do dzieci i młodzieży z Włocławka. Zadanie jest realizowane na zlecenie Gminy Miasto Włocławek w ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w roku 2022.
Warsztaty zakładają tworzenie sytuacji umożliwiających poznawanie własnych trudności i własnych zasobów oraz rozwijanie umiejętności i zainteresowań. Ideą zajęć jest profilaktyka uzależnień oraz rozwijanie osobowości.

Tytuł tegorocznego projektu to Papier i dizajn.
Zajęcia kierujemy do grup zorganizowanych (grupy ok. 20 osób, czas trwania ok. 90 minut).
Uczestnicy otrzymają podstawowe informacje o papierze jako materiale twórczym oraz o dizajnie, będą mieli okazję do własnych działań twórczych z zastosowaniem różnych technik i materiałów. Przewidujemy warsztaty dla dziesięciu grup. Warsztaty będą prowadzone od 1 października do 25 listopada.
Grupy uczestniczące otrzymają zaświadczenie o udziale w zajęciach. Podsumowaniem projektu będzie prezentacja prac w pracowni Galerii oraz prezentacja dokumentacji fotograficznej na stronie internetowej.

Warsztaty są bezpłatne. Galeria zapewnia wszystkie materiały i narzędzia potrzebne do zajęć.
Terminy zajęć do uzgodnienia z opiekunami grup.
Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze ustalenie dat spotkań,
tel. 54 411 21 20.
Koordynatorem przedsięwzięcia jest instruktor oświatowy
Małgorzata Jabłońska.


Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.

Pozostałe

Galeria jest instytucją kultury finansowaną przez Urząd Miasta Włocławka

H O N O R U J E M Y
aidia multimedia agencja interaktywna
Galeria Sztuki Współczesnej na facebook
© 2023 Galeria Sztuki Współczesnej

Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym, informujemy, że nasza strona internetowa używa plików cookie, tzw. ciasteczek. Przeczytaj więcej.